Felezyabenano

Metal detectors
Gold detectors

 

 

 

Breaking News

موفقیت و استانداردهای شرکتمطالب خیلی مهم برای باستان شناسان و کاوشگران

رای دادن به این مورد
(0 رای)

مطالب خیلی مهم برای کاوشگران و باستان شناسان:

️گاز طلای بارهای سنگین با قدمت بالای  هزار سال بیشتر به رنگ آبی روشن است.
️کسانی که سرمایه حداقل ۵  میلیون تومان ندارند دنبال  کارها گنجیابی و حفاری نروند چونکه پول,پول میاره -جیب خالی فقر ورنج.
هرجایی تو زمین جنس طلای سبک نوشته دار داشت بدونید اون نشانه سربار جنسه.
️بعضی قبرها جنسشون زیر قبر میفته.
داخل قبرستان بچه ها بعضی قبر ها دو طبقه و دارای جنس خوب هستند.
️نماد کاسه و ستاره نشانه قبرستان یهودی با ۱۲ عدد قبر پربار است.
️در صورت باز کردن اتاقکهای ساروجی داخل آنها نشوید چون امکان پودر شدن بدنتان خیلی زیاد است به علت وجود اورانیوم و سیانید. قبل از ورود یک گوسفند یا بز یا سگ را داخل اتاقک بفرستید برای خنثی کردن تله آن.
️هرجایی نماد و نشانه داشت اونجا دنبال جنس بگردید نه توی زمین کشاورزی ️دفینه ها شامل مومیایی و بارهای سنگین در عمق بالای ۱۲ متر تا ۲۸ متری داخل اتاقک ساروجی هستند.وبهترین وسیله برای بدست آوردن آنها کار با بیل مکانیکی و پیکور است.
️هنگام کار کردن در یک منطقه در عمق بالای هدف هیچگاه از آب استفاده نکنید چون همیشه نیم متر بالاتر از اتاق ساروجی لایه ای از موادی پودری به رنگ سیمان وجود دارد که در صورت رسیدن آب به آن لایه ای ساروجی دیگر  برای جلوگیری از نفوذ آب به اتاقک تشکیل میدهد.
️هنگام کار کردن و رسیدن به آثار و علائم نزدیک جنس برای محفوظ بودن در برابر گاز های سمی میتوان از خمیری که با استفاده از پودر ذغال چوب و سرکه بدست می اید را درون چند لایه پارچه بگذارید و پارچه رو جلوی بینی و دهانتان ببندید. ️در مواقع حفاری قبر و بارهای سنگین حتما  آب و سرکه و شیر و آمپول دیمرکاپرول همراه داشته باشید..تمامی مطالب این کانال جهت بالا بردن اطلاعات شما میباشد. هر گونه استفاده نادرست بعهده شخص میباشد.

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

در شبكه هاي اجتماعي به ما بيونديد

 

رويدادهاي مهم و گرم

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %